ვაჭრობის ბიჯი : 390.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი ქუთაისი, ქუჩა ავტომშენებელი, N6 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A23000645 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 03.01.21.370.01.016 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქუთაისი | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 39000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია საცხოვრებელი ბინის 1/2 წილი, მდებარე: ქალაქი ქუთაისი, ქუჩა ავტომშენებელი, N6, ბინა N16. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება. საკუთრება: ფართი ბინა N16, ფართი: 42.25 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება 1/2 ნაწილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!სარეალიზაციო უძრავ ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება: იპოთეკა. იპოთეკარი: შპს "მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია რიკო ექსპრესი" (ს/ნ 205034639). იპოთეკის ხელშეკრულება: N13850, რეესტრის ნომერი N151054680, დამოწმების თარიღი 23/09/2015. იპოთეკარის 12.09.2024 წლის განცხადების თანახმად N13850 იპოთეკის ხელშეკრულებიდან გამომდინარე შპს მისო "რიკო ექსპრესს" მოთხოვნა არ გააჩნია. |