ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ თბილისის #2 საჯარო სკოლა მისამართი: ქ. თბილისის ჩუღურეთის რაიონში / მეუნარგიას ქ 28 ტელეფონი: 971-2952965 |
გათბობა | + | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | კვადრატულობა(მ²) | 164.61 | წყალი და კანალიზაცია | + | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ბუნებრივი გაზი | - | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მეუნარგიას ქ. N28 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ტელეფონის ნომერი | 595509757 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | + |
მოკლე აღწერილობა | სსიპ ქალაქ თბილისის N2 საჯარო სკოლის ძირითადი შენობის IV სართულზე არსებული 164.61 კვ.მ ფართის სპორტული დარბაზი იჯარით გაიცემა ნებადართული საქმიანობების ნუსხით (დანართი N1) გათვალისწინებული საქმიანობების განსახორციელებლად საათობრივად ორშაბათი, ოთხშაბათი, პარასკევი 20:00 სთ.-დან 21:00 სთ.-მდე; |