ვაჭრობის ბიჯი : 5000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: აჭარის ა.რ. ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტრო. მისამართი: 6118. ქ. ბათუმი. კომახიძის 119. ტელეფონი: 971-422273510 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, ს. საჩინოში | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქობულეთი | მიწის ფართობი(მ²) | 2876 | საკადასტრო კოდი | 20.47.01.040 | გუგლის კოორდინატები | https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=17qXaGyFOE7-ALSvuityFxtrBBj7ufHg&usp=sharing | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 30 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 43 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | https://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFG6Fkb3WC[Ydf9qUHTuJ[PPkDtOqb0TOIpFCWohRioKR | საკადასტრო რუკა | https://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFPTFbBzSmspzVNpZxPIWcgSw2vOsmBODZTO2UiZ6J52z | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 0422273510 |
აღწერილობა | ყურადღება: თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ აუქციონში რეგისტრირებული პირები რომლებმაც გადაიხადეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას სააუქციონო ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, სრულად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში |
მოკლე აღწერილობა | 2876 კვ.მ. არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის (ს/კ: 20.47.01.040) და მასზე განლაგებული ნანგრევები 330,4 კვმ დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით: 577 90 60 23 ია ზაქარაძე’ |
პირობა | საბოლოო საპრივატიზებო თანხის გადახდა ელექტრონული აუქციონის ჩატარებიდან 30 კალენდარული დღის ვადაში. აუქციონის ჩატარების პირობები: იხილეთ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის 2011 წლის 5 მაისის N103 ბრძანებით დამტკიცებული „აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესი“ საუკეთესო წინადადებების გამოვლენის კრიტერიუმად განისაზღვროს: მაქსიმალური გასაყიდი ფასის დასახელება, რომელიც უნდა აღემატებოდეს გამოცხადებულ საწყის საპრივატიზებო საფასურს დამატებული არანაკლებ ერთი ბიჯის ოდენობა (ქონება ითვლება პრივატიზირებულად ელექტრონულ აუქციონში საბოლოო თანხის შემომთავაზებელ მონაწილეზე) |