ქუჩა(დასახელება/ნომერი)ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, ს. საჩინოშიქვეყანასაქართველო
ქალაქიქობულეთიმიწის ფართობი(მ²)2876
საკადასტრო კოდი20.47.01.040გუგლის კოორდინატებიhttps://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=17qXaGyFOE7-ALSvuityFxtrBBj7ufHg&usp=sharing
გადახდის პერიოდი30საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა43
ამონაწერი საჯარო რეესტრიდანსაკადასტრო რუკაhttps://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFPTFbBzSmspzVNpZxPIWcgSw2vOsmBODZTO2UiZ6J52z
ზომის ერთეულიკვადრატული მეტრიტელეფონის ნომერი0422273510
აღწერილობაყურადღება: თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ აუქციონში რეგისტრირებული პირები რომლებმაც გადაიხადეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას სააუქციონო ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, სრულად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში
2876 კვ.მ. არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის (ს/კ: 20.47.01.040) და მასზე განლაგებული ნანგრევები 330,4 კვმ
დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით: 577 90 60 23 ია ზაქარაძე
აუქციონის ჩატარების პირობები:  იხილეთ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის 2011 წლის 5 მაისის N103  ბრძანებით დამტკიცებული „აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესი“
საუკეთესო წინადადებების გამოვლენის კრიტერიუმად განისაზღვროს: მაქსიმალური გასაყიდი ფასის დასახელება, რომელიც უნდა აღემატებოდეს გამოცხადებულ საწყის საპრივატიზებო საფასურს დამატებული არანაკლებ ერთი ბიჯის ოდენობა (ქონება ითვლება პრივატიზირებულად  ელექტრონულ აუქციონში საბოლოო თანხის შემომთავაზებელ მონაწილეზე)