საკადასტრო კოდი20.46.06.399
ყურადღება: თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ აუქციონში რეგისტრირებული პირები რომლებმაც გადაიხადეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას სააუქციონო ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, სრულად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში.
შენიშვნა: ზემოაღნიშნული ნაკვეთების შემძენმა ობიექტზე სამომავლოდ ნებისმიერი ღონისძიები განხორციელებისას, უნდა გაითვალისწინოს ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 25.02.2019 წ. N2 დადგენილებით დამტკიცებული ქობულეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ჩაქვი - კურორტ ციხისძირის განაშენიანების რეგულირების გეგმით შეძენილი მიწის ნაკვეთისათვის დადგენილი ზონისთვის დასაშვები განაშენიანების სახეობა. მიწის ნაკვეთები დაკავებულია თვითნებურად მესამე პირების მიერ, ტერიტორია შემოღობილია, მასზე გაშენებულია ციტრუსი, მრავალწლიანი ნარგავები და ქარსაფარი ნაძვები. შესასვლელი ღობე დაკეტილია.
1 715 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (ს/კ: 20.46.06.399);
დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით შემდეგ ტელეფონზე 577 90 60 23 ია ზაქარაძე;
აუქციონის ჩატარების პირობები: იხილეთ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის 2011 წლის 5 მაისის N103  ბრძანებით დამტკიცებული „აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესი“
საუკეთესო წინადადებების გამოვლენის კრიტერიუმად განისაზღვროს: მაქსიმალური გასაყიდი ფასის დასახელება, რომელიც უნდა აღემატებოდეს გამოცხადებულ საწყის საპრივატიზებო საფასურს დამატებული არანაკლებ ერთი ბიჯის ოდენობა (ქონება ითვლება პრივატიზირებულად  ელექტრონულ აუქციონში საბოლოო თანხის შემომთავაზებელ მონაწილეზე).