ვაჭრობის ბიჯი : 12000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: აჭარის ა.რ. ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტრო. მისამართი: 6118. ქ. ბათუმი. კომახიძის 119. ტელეფონი: 971-422273510 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ, ციხისძირი | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქობულეთი | მიწის ფართობი(მ²) | 2142 | საკადასტრო კოდი | 20.46.06.400 | გუგლის კოორდინატები | https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=17NCOxaAeNJzzJpSdGXBxiCuVDrxmTn0&usp=sharing | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 30 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 43 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | https://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFH[PZO8Ua1MxX0B6Jhwfmprj74HGpfOVTGW]NCeOrOv7 | საკადასტრო რუკა | https://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFBobniVoddCCnRQW01O8BdmaHiA765nf[ecPVCATGjvI | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 0422273510 |
აღწერილობა | ყურადღება: თუ ელექტრონული აუქციონი არ შედგა იმ მიზეზით, რომ აუქციონში რეგისტრირებული პირები რომლებმაც გადაიხადეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, არ მიიღებენ მონაწილეობას სააუქციონო ვაჭრობაში, ელექტრონული აუქციონის მონაწილეების მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია/ბეს თანხა ან/და წარმოადგინეს უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია, სრულად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში. შენიშვნა: ზემოაღნიშნული ნაკვეთების შემძენმა ობიექტზე სამომავლოდ ნებისმიერი ღონისძიები განხორციელებისას, უნდა გაითვალისწინოს ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 25.02.2019 წ. N2 დადგენილებით დამტკიცებული ქობულეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ჩაქვი - კურორტ ციხისძირის განაშენიანების რეგულირების გეგმით შეძენილი მიწის ნაკვეთისათვის დადგენილი ზონისთვის დასაშვები განაშენიანების სახეობა. მიწის ნაკვეთები დაკავებულია თვითნებურად მესამე პირების მიერ, ტერიტორია შემოღობილია, მასზე გაშენებულია ციტრუსი, მრავალწლიანი ნარგავები და ქარსაფარი ნაძვები. შესასვლელი ღობე დაკეტილია. |
მოკლე აღწერილობა | 2142 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (ს/კ: 20.46.06.400); დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით შემდეგ ტელეფონზე 577 90 60 23 ია ზაქარაძე; |
პირობა | საბოლოო საპრივატიზებო თანხის გადახდა ელექტრონული აუქციონის ჩატარებიდან 30 კალენდარული დღის ვადაში. აუქციონის ჩატარების პირობები: იხილეთ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის 2011 წლის 5 მაისის N103 ბრძანებით დამტკიცებული „აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესი“ საუკეთესო წინადადებების გამოვლენის კრიტერიუმად განისაზღვროს: მაქსიმალური გასაყიდი ფასის დასახელება, რომელიც უნდა აღემატებოდეს გამოცხადებულ საწყის საპრივატიზებო საფასურს დამატებული არანაკლებ ერთი ბიჯის ოდენობა (ქონება ითვლება პრივატიზირებულად ელექტრონულ აუქციონში საბოლოო თანხის შემომთავაზებელ მონაწილეზე). |