ვაჭრობის ბიჯი : 1.2 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, დავით სარაჯიშვილის ქუჩა №25 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000007039667 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 1.00 | ელექტრო ტექნიკის მწარმოებელი | სხვა | ელექტრო ტექნიკის ტიპი | სხვა სახის ელექტრო ტექნიკა | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 400.00 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
მოკლე აღწერილობა | ექსპლუატაციაში ნამყოფი, დემონტირებული, ნაწილობრივ განკომპლექტებული, აღენიშნება ექსპლუატაციისათვის დამახასიათებელი სხვადასხვა სახის დაზიანებების კვალი, მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. |