ვაჭრობის ბიჯი : 98.00 GEL |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2011 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | თბილისი, ბობ უოლშის ქუჩა #4 (საჯარიმო სადგომი) | განბაჟებული | - | მარჯვენა საჭე | + | ტურბო | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Toyota | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | საქმის ნომერი | A24070301 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 9800.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა TOYOTA PRIUS, შასის ნომერი: ZVW301438705; სახ.ნომერი: SV756VS; ფერი: რუხი 1/8; გამოშვების წელი: 2011; საჭე- მარჯვნივ. ავტომანქანას აღენიშნება მრავლობითი ჭყლეტა-ნაკაწრები და ჟანგვა-კოროზია. არის დაზიანებულ მდგომარეობაში. მანქანას არ აქვს გასაღები. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!შსს მომსახურების სააგენტოს მიერ სატრანსპორტო საშუალების საექსპერტო შემოწმება/დათვალიერება არ არის განხორციელებული. ქონების რეგისტრაციასთან დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება ქონების შემძენს. |