აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე.
ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
სახელმწიფო №DH-522-HD, ტიპი: ჰეტჩბეკი, ფერი: რუხი 1/8,  გამოშვების წელი: 2010, საიდენტიფიკაციო კოდი: TMBCK21Z5B2094223, საწვავის ტიპი: ბენზინი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 1789, ძრავის მოცულობა: 1789, ვიზუალური: ცუდი, ძარა (თუნუქი) 50%-ზე ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა:  არ აქვს, სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგ: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები:  აქვს, წამყვანი თვლები: წინა, ცილინდრების რაოდენობა: 4,  კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 4, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ექპლუატაციის შედეგად მიღებული ცვეთები, ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სამღებრო-სათუნუქე სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: საქარე მინა, მარჯვენა-მარცხენა უკუხედვის სარკე, მარჯვენა-მარცხენა შუქამრეკლი. არ აქვს ძრავის პლასტმასის ხუფი.