ვაჭრობის ბიჯი : 60.00 GEL |
ფერი | რუხი | ქალაქი | ბათუმი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 1994 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | ძრავის კუბატურა | 1.8 | საწვავის ტიპი | ბენზინი | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მოდელი | C Class | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ბათუმი, აღმაშენებლის N13 (საჯარიმო ავტოსადგომი შპს ,,ბათავტო-23") | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Mercedes Benz | რაოდენობა | 0 | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | უკანა | საქმის ნომერი | A15027516 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 6000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა MERCEDES-BENZ C 180, საიდენტიფიკაციო კოდი: WDB2020181A083988, სანომრე ნიშანი: ALI360, ტიპი: სედანი, ფერი: რუხი 1/8; ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჭე: მარცხენა. ადგილების რაოდენობა: 4. გააჩნია: ელ. სარკეები, ელ. შუშები. ძრავის კუბატურა: 1800 (ზუსტი მოცულობა). ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება მექანიკური ხასიათის დაზიანებები (ნაკაწრების და ჭყლეტის სახით). აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია, საჭიროებს მცირე სამღებრო-სათუნუქე სამუშაოებს. ავტომანქანის ძრავის და სხვა მექანიზმების მუშა მდგომარეობა ვერ იქნა დადგენილი. ა/სატრანსპორტო საშუალება არ იქოქება. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |