ქონების ტიპიმოძრავი ქონება
მარკა, მოდელი: FORD TRANSIT CUSTOM 310 S. გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: WF01XXTTG1EA21025. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 2198. ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 2198. დაუტვირთავი წონა: 2070. დასაშვები წონა: 3100. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი):  50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს.  წამყვანი თვლები: წინა. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 4. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. აუდიო მაგნიტოფონი: კი. პარკინგ კონტროლი: კი. სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: ორივე უკუხედვის სარკე, უკანა ბამპერის მარცხენა მხარე, მარცხენა უკანა მაშუქი, გვერდის კარის უკანა სალონში ასასვლელი საფეხური. სახელმწიფო ნომერი: AH339HA.