ვაჭრობის ბიჯი : 150 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | თეთრი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2014 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | მდგომარეობა | საშუალო | საწვავის ტიპი | დიზელი | განბაჟებული | + | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | საჰაერო ბალიშები | 2 | კარების რაოდენობა | 3 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | + | ცენტრალური საკეტი | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Ford | რაოდენობა | 1.00 | წამყვანი თვლები | წინა | ჰიდრავლიკა | - | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000007108639 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გარბენი | 314087 | შეფასების თანხა | 7500.00 | ზომის ერთეული | ცალი | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
აღწერილობა | მარკა, მოდელი: FORD TRANSIT CUSTOM 310 S. გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: WF01XXTTG1EA21045. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 2198. ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 2198. დაუტვირთავი წონა: 2070. დასაშვები წონა: 3100. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 314087 კილომეტრს. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: წინა. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 4. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. აუდიო მაგნიტოფონი: კი. პარკინგ კონტროლი: კი. სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: უკანა მარცხენა ფართა წინა მარცხენა ფრთა, გვერდის კარის უკანა სალონში ასასვლელი საფეხური. სახელმწიფო ნომერი: AH335HA. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |