დასახელება:სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის სპორტდარბაზი (147,87 კვ.მ ფართი )
განაცხადის #:64459GVW106925625 აუქციონის #: 64459 ლოტის #: 1069256 დაწყება/დასრულება: 28/03/2025 17:00 - 02/04/2025 17:00 ლოტის სტატუსი: მიმდინარე ფასის ისტორია: 1 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 101GEL
1010.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლა მისამართი: ქ.ზუგდიდი / 9 მაისის 12 ტელეფონი: 995- |
გათბობა | - | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | კვადრატულობა(მ²) | 147.87 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | ქვეყანა | საქართველო | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ზუგდიდი, 9 მაისის ქ. N12 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 | ტელეფონის ნომერი | 568888108 |
აღწერილობა | დამატებითი ინფორმაციის მიღებისათვის დაგვიკავშირდით სკოლის მეილზე: zugdidi12@mes.gov.ge |
მოკლე აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის მიერ იჯარის ფორმით 1 (ერთი) წლის ვადით გაიცემა პირველ სართულზე არსებული 147,87 კვ.მ ფართი (სპორტდარბაზი) კარატის წრის ფუნქციონირებისათვის, მოძრავი ქონების გარეშე. |