დამატებითი ინფორმაციის მიღებისათვის დაგვიკავშირდით სკოლის მეილზე: zugdidi12@mes.gov.ge
მოკლე აღწერილობასსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის მიერ იჯარის ფორმით 1 (ერთი) წლის ვადით გაიცემა პირველ სართულზე არსებული 147,87 კვ.მ ფართი (სპორტდარბაზი) კარატის წრის ფუნქციონირებისათვის, მოძრავი ქონების გარეშე.
2. ფართი იჯარით გაიცემა მოძრავი ქონების გარეშე;
3.   3.  საწყისი ფასი შეადგენს 1 (ერთი) წლის საიჯარო ქირას;
4.    4ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთი) წლის ვადით;
5.    5. საიჯარო ქირაში შედის ელ. ენერგიის გადასახადი მხოლოდ ფართის განათებისათვის;
6.   6. ხელშეკრულების აუცილებელ პირობა იქნება: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს“ წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2 (ორი) კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება;
7.   7. მოიჯარე ვალდებულია დროულად გადაიხადოს საიჯარო ქირა. საიჯარო ქირის ყოველთვიური ანგარიშსწორება მოხდება შეთანხმებული გრაფიკის შესაბამისად, ხოლო გადაუხდელობის შემთხვევაში, სკოლა უფლებამოსილია ცალმხრივად შეწყვიტოს საიჯარო ხელშეკრულება.
8.    8.მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის ქონებას, დაიცვას ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოებისა და ჰიგიენური ნორმების წესები. მოიჯარე ასევე ვალდებულია ხელი არ შეუშალოს სასწავლო პროცესის წარმართვას;
9.  9. .ხელშეკრულება შესაძლებელია შეწყდეს ვადაზე ადრე, თუ იგი გამოწვეულია სახელმწიფო პოლიტიკით, სკოლაში სამშენებლო/სარეაბილატაციო სამუშაოების დაწყებისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ სხვა შემთხვევაში;
11.  10. მოიჯარის მხრიდან ქონების დაზიანების შემთხვევაში მოიჯარე ვალდებულია  საკუთარი სახსრებით ჩაატაროს სარემონტო სამუშაოები;
12. 11. გამარჯვებულ პირს შეტანილი „ბე“ ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას;
13.