ვაჭრობის ბიჯი : 2.56 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000006862051 2000006862068 2000006862075 2000006862082 2000006862099 2000006862112 2000006862129 2000006862143 2000006862150 2000006862167 2000006862174 2000006862181 2000006862198 2000006862204 2000006862228 2000006862259 2000006862266 2000006862273 2000006862327 2000006862341 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | ელექტრო ტექნიკის მწარმოებელი | სხვა | bluetooth | - | ბარათის წამკითხავი | - | USB2.0 | - | USB3.0 | - | კამერა | - | ოპერაციული სისტემა | - | მიკროფონი | - | VGA | - | GPRS | - | რაოდენობა | 20 | Wi-Fi | - | გადახდის პერიოდი | 10 | შეფასების თანხა | 426.00 | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
მოკლე აღწერილობა | დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ მიმაგრებული ფაილი. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |