ვაჭრობის ბიჯი : 137.00 GEL |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2006 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | საჰაერო ბალიშები | 4 | კარების რაოდენობა | 4 | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Lexus | მოდელი | GS | ცილინდრი | 6 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, გ. ჩიკვაიძის მე-2 ჩიხი (აღსრულების ეროვნული ბიუროს ს/ავტოსადგომი) | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | + | ლუქი | + | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | უკანა | საქმის ნომერი | A22036882, A22063872, A22105480, A22147306, A22186485, A23130339, A23181812, A23187330, A23225501, A23316593, A23317369, A23324281, A23337626, A24004374, A24020064, A24165609, A24213517, A24277301, A24352076 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 13700.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა LEXUS GS 450 H, საიდენტიფიკაციო კოდი: JTHBC96SX75005621, სანომრე ნიშანი: HH815PP. ტიპი: სედანი, ფერი: რუხი 8/8; ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. სალონი: ტყავი. სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: ჰიბრიდი. ადგილების რაოდენობა: 5. მონიტორების რაოდენობა: 1; გააჩნია: ალ. დისკები, ელ. შუშები, ელ. სარკეები, ელ. სავარძლები, ელ. ლუქები და აუდიო მაგნიტოფონი. ძრავის კუბატურა: 3456 (ზუსტი მოცულობა). ა/მანქანა საშუალო შენახულობისაა. დაზიანებულია წინა ბამპერი. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას. დაზიანებულია წინა ბამპერი. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |