დასახელება:სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის მიერ იჯარით გაიცემა ძირითადი კორპუსის პირველ სართულზე არსებული 43,33 კვ.მ ფართი (საკლასო ოთახი) გახანგრძლივებული წრის ფუნქციონირებისათვის.
განაცხადის #:64459GVW106926625 აუქციონის #: 64459 ლოტის #: 1069266 დაწყება/დასრულება: 28/03/2025 17:00 - 02/04/2025 17:00 ლოტის სტატუსი: მიმდინარე ფასის ისტორია: 1 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 81GEL
810.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლა მისამართი: ქ.ზუგდიდი / 9 მაისის 12 ტელეფონი: 995- |
გათბობა | - | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | კვადრატულობა(მ²) | 43.33 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | ქვეყანა | საქართველო | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ზუგდიდი, 9 მაისის ქ. N12 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 | ტელეფონის ნომერი | 568888108 |
აღწერილობა | ფართი იჯარით გაიცემა გახანგრძლივებული წრის ფუნქციონირებისათვის ერთი წლის ვადით. დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით სკოლის მეილზე: zugdidi12@mes.gov.ge |
მოკლე აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის მიერ იჯარის ფორმით 1 (ერთი) წლის ვადით გაიცემა ძირითადი კორპუსის პირველ სართულზე არსებული 43,33 კვ.მ ფართი (საკლასო ოთახი) გახანგრძლივებული წრის ფუნქციონირებისათვის, კვირის სამუშაო დღეებში, საგაკვეთილო პროცესის დასრულების შემდეგ 13:30 სთ-დან 18:00 სთ-მდე. დამატებითი ინფორმაციის მიღებისათვის დაუკავშირდით სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის დირექტორს. ტელ: 568 88 81 08 |
პირობა | 1. მოიჯარეს ფართის იჯარით სარგებლობის უფლება მიეცემა კვირის სამუშაო დღეებში, საგაკვეთილო პროცესის დასრულების შემდეგ 13:30 სთ-დან 18:00 სთ-მდე. ფართი იჯარით გაიცემა მოძრავი ქონებით (მოსწავლის მერხი - 15 ც, მოსწავლის სკამი - 15 ც, დაფა - 1 ც, მასწავლებლის მაგიდა - 1 ც და მასწავლებლის სკამი - 1ც); საწყისი ფასი შეადგენს 1 (ერთი) წლის საიჯარო ქირას; ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთი) წლის ვადით; საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადები; ხელშეკრულების აუწილებელ პირობას წარმოადგენს: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს“ წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2 (ორი) კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება; მოიჯარე ვალდებულია დროულად გადაიხადოს საიჯარო ქირა. საიჯარო ქირის ყოველთვიური ანგარიშსწორება მოხდება შეთანხმებული გრაფიკის შესაბამისად, ხოლო გადაუხდელობის შემთხვევაში, სკოლა უფლებამოსილია ცალმხრივად შეწყვიტოს საიჯარო ხელშეკრულება. მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის ქონებას, დაიცვას ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოებისა და ჰიგიენური ნორმების წესები. მოიჯარე ასევე ვალდებულია ხელი არ შეუშალოს სასწავლო პროცესის წარმართვას; ხელშეკრულება შესაძლებელია შეწყდეს ვადაზე ადრე, თუ იგი გამოწვეულია სახელმწიფო პოლიტიკით, სკოლაში სამშენებლო/სარეაბილატაციო სამუშაოების დაწყებისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ სხვა შემთხვევაში; გამარჯვებულ პირს შეტანილი „ბე“ ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას; 13. |