სარგებლობაში გადაცემის ვადა1ტელეფონის ნომერი568888108
აღწერილობა ფართი იჯარით გაიცემა გახანგრძლივებული წრის ფუნქციონირებისათვის ერთი წლის ვადით.
დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით სკოლის მეილზე: zugdidi12@mes.gov.ge
სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის მიერ იჯარის ფორმით 1 (ერთი) წლის ვადით გაიცემა ძირითადი კორპუსის პირველ სართულზე არსებული 43,33 კვ.მ ფართი (საკლასო ოთახი) გახანგრძლივებული წრის ფუნქციონირებისათვის, კვირის სამუშაო დღეებში, საგაკვეთილო პროცესის დასრულების შემდეგ 13:30 სთ-დან 18:00 სთ-მდე.
დამატებითი ინფორმაციის მიღებისათვის დაუკავშირდით სსიპ ქალაქ ზუგდიდის N12 საჯარო სკოლის დირექტორს.  ტელ: 568 88 81 08
1.     მოიჯარეს ფართის იჯარით სარგებლობის უფლება მიეცემა კვირის სამუშაო დღეებში, საგაკვეთილო პროცესის დასრულების შემდეგ 13:30 სთ-დან 18:00 სთ-მდე.                                                                                                                                                                                                                                                 ფართი იჯარით გაიცემა მოძრავი ქონებით (მოსწავლის მერხი - 15 ც, მოსწავლის სკამი - 15 ც, დაფა - 1 ც, მასწავლებლის მაგიდა - 1 ც და მასწავლებლის სკამი - 1ც);                                                                                                                                                                                               საწყისი ფასი შეადგენს 1 (ერთი) წლის საიჯარო ქირას;                                                                                                                                                           ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთი) წლის ვადით;                                                                                                                                                           საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადები;                                                                                                                                           ხელშეკრულების აუწილებელ პირობას წარმოადგენს: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს“ წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2 (ორი) კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება;                                                                                       მოიჯარე ვალდებულია დროულად გადაიხადოს საიჯარო ქირა. საიჯარო ქირის ყოველთვიური ანგარიშსწორება მოხდება შეთანხმებული გრაფიკის შესაბამისად, ხოლო გადაუხდელობის შემთხვევაში, სკოლა უფლებამოსილია ცალმხრივად შეწყვიტოს საიჯარო ხელშეკრულება.         მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის ქონებას, დაიცვას ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოებისა და ჰიგიენური ნორმების წესები. მოიჯარე ასევე ვალდებულია ხელი არ შეუშალოს სასწავლო პროცესის წარმართვას;                                                                                     ხელშეკრულება შესაძლებელია შეწყდეს ვადაზე ადრე, თუ იგი გამოწვეულია სახელმწიფო პოლიტიკით, სკოლაში სამშენებლო/სარეაბილატაციო სამუშაოების დაწყებისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ სხვა შემთხვევაში;                                                                                  გამარჯვებულ პირს შეტანილი „ბე“ ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას;
13.