ვაჭრობის ბიჯი : 1000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: აჭარის ა.რ. ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტრო. მისამართი: 6118. ქ. ბათუმი. კომახიძის 119. ტელეფონი: 971-422273510 |
სართული | 1 | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | კვადრატულობა(მ²) | 169.96 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | შენობის ფართობი(მ²) | 169.96 | გუგლის კოორდინატები | https://drive.google.com/open?id=1QLHD0GhANeAf1K-qLMXwRr0f5cA&usp=sharing | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ბათუმი, იმედაშვილის ქუჩა N8 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | სარემონტო | სათავსო | - | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 1101 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | https://bs.napr.gov.ge/GetBlob?pid=101&bid=boVlyOwlsX3qmYsntmLmFGJeu1eNwmT4q]O5Vui4feo8WwJyfjOcfPddgviS]Ms6 | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 2028 წლის 14 აპრილამდე | ტელეფონის ნომერი | 0422273510 |
მოკლე აღწერილობა | 169,96 კვ.მ არასაცხოვრებელი ფართი (ს/კ 05.21.52.013.01.501); შენიშვნა: ქონება დაკავებულია მე-3 პირის მიერ (ყოფილი მოსარგებლე) დამატებითი ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით შემდეგ ტელეფონზე 577 90 60 23 ია ზაქარაძე; |
პირობა | სარგებლობის საფასურის გადახდა განხორციელდეს აუქციონის დასრულებიდან კალენდარული წლის განმავლობაში თანაბარწილად, ყოველ მესამე თვეს სარგებლობის მოქმედების ვადა 2028 წლის 14 აპრილამდე. 33 000 ლარი მითითებულია საწყისი წლიური სარგებლობის საფასური. საუკეთესო წინადადების გამოვლენის კრიტერიუმად განისაზღვროს: მაქსიმალური სარგებლობის საფასურის დასახელება, რომელიც უნდა აღემატებოდეს გამოცხადებულ საწყის სარგებლობის საფასურს დამატებული არანაკლებ ერთი ბიჯის ოდენობა (ქონება ითვლება სარგებლობაში გაცემულად ელექტრონულ აუქციონში საბოლოო თანხის შემომთავაზებელ მონაწილეზე) აუქციონის ჩატარების პირობები: იხილეთ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის 2011 წლის 5 მაისის N103 ბრძანებით დამტკიცებული „აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესი“ |