ვაჭრობის ბიჯი : 7.50 GEL |
სიგანე(მ) | 0 | ქვეყანა | საქართველო | სიგრძე(მ) | 0 | ქალაქი | ახალციხე | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩა N21-ს მიმდებარედ, სააღსრულებო ბიუროს საწყობი | გადახდის პერიოდი | 10 | რაოდენობა | 1 | საქმის ნომერი | A15025717, A15092694 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 150.00 | ზომის ერთეული | ცალი |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია 1 ცალი ხის კომოდი ტანსაცმელებისთვის. 10 უჯრიანი ხის კომოდი მეორადი მოხმარების. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |