ზომის ერთეულიკვადრატული მეტრიტელეფონის ნომერი591077791
აღწერილობაყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420.
სარეალიზაციო ნაკვეთი მდებარეობს  თბილისიდან  35  წუთის სავალში, ცენტრალური ავტომაგისტრალიდან რამდენიმე კილომეტრში, გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო სობისში, გზის პირად. ავტომაგისტრალიდან სოფლამდე გზა ასფალტირებულია. მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 2090.00 კვ.მ, საკადასტრო კოდი: 66.55.09.308. მიწის ნაკვეთს აქვს სწორი რელიეფი, იდეალურია საკარმიდამოდ, სააგარაკედ, ასევე შესაძლებელია  მრავალწლიანი თუ ერთწლიანი კულტურების მოყვანა.
პირობაფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების  შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე!