დასახელება:გორის რაიონი,სასოფლო მიწა
განაცხადის #:167646PP106931025 აუქციონის #: 167646 ლოტის #: 1069310 დაწყება/დასრულება: 28/03/2025 11:00 - 02/04/2025 17:00 ლოტის სტატუსი: მიმდინარე ფასის ისტორია: 0 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 1000.00GEL
20000.00 GEL
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქვემო სობისი, გორის მუნიციპალიტეტი | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გორი | მიწის ფართობი(მ²) | 2090.00 | საკადასტრო კოდი | 66.55.09.308 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | + | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | + | გადახდის პერიოდი | 10 | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 591077791 |
მოკლე აღწერილობა | სარეალიზაციო ნაკვეთი მდებარეობს თბილისიდან 35 წუთის სავალში, ცენტრალური ავტომაგისტრალიდან რამდენიმე კილომეტრში, გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო სობისში, გზის პირად. ავტომაგისტრალიდან სოფლამდე გზა ასფალტირებულია. მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 2090.00 კვ.მ, საკადასტრო კოდი: 66.55.09.308. მიწის ნაკვეთს აქვს სწორი რელიეფი, იდეალურია საკარმიდამოდ, სააგარაკედ, ასევე შესაძლებელია მრავალწლიანი თუ ერთწლიანი კულტურების მოყვანა. |