ვაჭრობის ბიჯი : 84.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი ხობი, ადმინისტრაციული ერთეული ხამისკური, ბლოკი 011, ნაკვეთი 057 | საქმის ნომერი | A24071700 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ხობი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 45.19.21.057 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 8400.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია 5102.00 კვ.მ. სასოფლო-სამეურნეო (სახნავი) დანიშნულების მიწის ნაკვეთი, მდებარე: მუნიციპალიტეტი ხობი, ადმინისტრაციული ერთეული ხამისკური, ბლოკი 011, ნაკვეთი 057. უგზოობის გამო მიწის ნაკვეთამდე მისვლა ვერ მოხერხდა. შეფასებულია ელ.რუკის და ორთოფოტოს საშუალებით. საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობი შეადგენს 5621.00 კვ.მ.-ს საიდანაც 5102 კვ.მ. არის უფლების დამდგენი დოკუმენტით, ხოლო 519 კვ.მ.- თვითნებურად დაკავებული წესით ასაღიარებელი ნაწილი, რომელიც არ შედის შეფასების ანგარიშში. რეალიზაციას ექვემდებარება 5102 კვ.მ. მიწის ნაკვეთი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |