აღწერილობაყურადღება!
ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში).
შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ  ცხელ ხაზზე: 1420 ან  სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე:
ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა;
ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2);
ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა;
ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი.
მოკლე აღწერილობაექსპლუატაციაში ნამყოფი, გარკვეულ ადგილებში შესაძლოა იყოს დანესტილი, აღენიშნება  დაზიანებები, ზომით: 2,5მ.*2,6 მ, ზომებში შესაძლოა აღმოჩნდეს მცირედი ცდომილება
ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420
აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო  საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.
აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი სარეალიზაციო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე.