ვაჭრობის ბიჯი : 93.00 GEL |
საქმის ნომერი | A24381945, A24370394, A24370401, A25002363, A25010617, A25020465 | ქალაქი | თბილისი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, ქსნის ქუჩა N12, შენობა N2 | ქვეყანა | საქართველო | რაოდენობა | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 9300.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია 1 ცალი დანადგარი ARIA INC 100 KG (ორთქლის), 1 ცალი დანადგარი CF20 მეტალის წნევის ქვაბი, 1 ცალი საუთავებელი დანადგარი , 1 ცალი უთო AR-IP Seria/no 1700/96 , 1 ცალი დასაკეცი აპარატი დანადგარი GB/T22938-2008 , მეორადი მუშა მდგომარეობა და კომპლექტაცია დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |