ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა, მოდელი: FIAT DUCATO. გამოშვების წელი: 2013. საიდენტიფიკაციო კოდი: ZFA25000002454746. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 2287.  ტიპი: სპეციალური.  საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 2287. დაუტვირთავი წონა: 2290. დასაშვები წონა: 3500. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი,  გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი:  მექანიკური. მინის და სარკის   მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს.  წამყვანი თვლები: წინა. ცილინდრების რაოდენობა: 4.  კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 3. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. ელექტრო შუშები: კი. სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: წინა ბამპერი, წინა საქარე მინა, გვერდითი სარკეები, წინა მარჯვენა კარის მინა, სახელმწიფო № EM434SC.