ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა, მოდელი: VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5. გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: WV2ZZZ7HZFH048582. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1968. ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 1968. დაუტვირთავი წონა: 2090. დასაშვები წონა: 2800. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი,  გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა:  4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 4. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები არ აქვს. დაზიანებულია: უკანა ბამპერი და შუქამრეკლები, უკანა მარჯვენა მაშუქი, ძრავი და ძრავის სივრცე ნაწილობრივ განკომპლექტებულია. არ აქვს ბამპერის მარჯვენა პლასტმასის შემავსებელი, სახელმწიფო № EM056SC.