ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა, მოდელი: VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5. გამოშვების წელი: 2014.  საიდენტიფიკაციო კოდი: WV2ZZZ7HZFH049735. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1968. ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 1968. დაუტვირთავი წონა: 2090. დასაშვები წონა: 2800. მექანიკური სატრანსპტორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 446151 კილომეტრს. ვიზუალური: ცუდი. ძარა(თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: უკუხედვის მარჯვენა-მარცხენა სარკე, უკანა მარცხენა მაშუქი და ორივე შუქამრეკლი, საბარგულის სდექ მაშუქი. ძრავი და ძრავის სივრცე ნაწილობრივ განკომპლექტებულია, არ აქვს წინა ფრთების ციმციმა მაშუქები, კარებების გარე სახელურები, ბამპერის მარჯვენა პლასტმასის შემავსებელი, სახელმწიფო № EM105SC.