ვაჭრობის ბიჯი : 90.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | თეთრი | ქალაქი | თბილისი | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | გამოშვების წელი | 2014 | ქვეყანა | საქართველო | სავარძლების გათბობა | - | ნავიგაცია | - | ტყავის სალონი | - | კონდიციონერი | - | განბაჟებული | + | ბორტკომპიუტერი | - | ლუქი | - | დისკები | - | კლიმატკონტროლი | - | ელექტრო შუშები | - | ABS | - | ტურბო | - | მარჯვენა საჭე | - | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | ცილინდრი | 4 | კარების რაოდენობა | 3 | საჰაერო ბალიშები | 2 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | ტელეფონის ნომერი | 1420 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ზომის ერთეული | ცალი | შეფასების თანხა | 6000 | გარბენი | 417761 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | შტრიხ კოდი | 2000007108561 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | წამყვანი თვლები | 4x4 | რაოდენობა | 1 | მწარმოებელი | Volkswagen | საწვავის ტიპი | დიზელი | ჰიდრავლიკა | - | ცენტრალური საკეტი | - | პარკინგკონტროლი | - | სიგნალიზაცია | - |
აღწერილობა | მარკა, მოდელი: VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5. გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: WV2ZZZ7HZFH051617. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1968. ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 1968. დაუტვირთავი წონა: 2090. დასაშვები წონა: 2800. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 417761 კილომეტრს. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი): 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2 სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: წინა ბამპერი, მარცხენა უკახედვის სარკე, უკანა მაშუქეები და შუქამრეკლები. სახელმწიფო № EM052SC. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით. ავტომანქანის რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |