ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა, მოდელი: VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5. გამოშვების წელი:  2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: WV2ZZZ7HZFH051617. ფერი: თეთრი. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1968.  ტიპი: სპეციალური. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 1968. დაუტვირთავი წონა: 2090. დასაშვები წონა: 2800. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 417761 კილომეტრს. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი):  50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 3. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2 სპეციალური ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: წინა ბამპერი, მარცხენა უკახედვის სარკე, უკანა მაშუქეები და შუქამრეკლები. სახელმწიფო № EM052SC.