ვაჭრობის ბიჯი : 150 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ფერი | ვერცხლისფერი | ქალაქი | ახალციხე | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2013 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | ძრავის კუბატურა | 0.1 | მდგომარეობა | საშუალო | გამოშვების თვე | სექტემბერი | განბაჟებული | + | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | + | საჰაერო ბალიშები | 6 | კარების რაოდენობა | 5 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | აბასთუმნის გზატკეცილის მიმდებარედ | მარჯვენა საჭე | + | ტურბო | - | ABS | + | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | + | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | + | პარკინგკონტროლი | + | კონდიციონერი | + | ცენტრალური საკეტი | + | სავარძლების გათბობა | + | მწარმოებელი | Nissan | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | წინა | ჰიდრავლიკა | + | გადახდის პერიოდი | 7 | გარბენი | 00 | შეფასების თანხა | 5000 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 579220289 |
მოკლე აღწერილობა | ავტომანქანა იქოქება და დადის.დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაუკავშირდით წარმომადგენელ პირს მითითებულ ნომერზე სამუშაო საათებში 10:00-18:00 |