ვაჭრობის ბიჯი : 97.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი გურჯაანი, ქუჩა თავისუფლება, N74 | საქმის ნომერი | A23218444 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გურჯაანი | რაოდენობა | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 51.01.61.358 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 9700.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/2 წილი, მდებარე: ქალაქი გურჯაანი, ქუჩა თავისუფლება, N74. 2023 წლის 26 ოქტომბერს შედგენილი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: მიწის ნაკვეთზე დგას ბუნებრივი აირის ავზი, რომელიც მიწასთან მყარად არ არის დაკავშირებული. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მთლიანი მიწის ნაკვეთის დაზუსტებული ფართობია: 300.00 კვ.მ., საიდანაც რეალიზაციას ექვემდებარება 1/2 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |