ვაჭრობის ბიჯი : 245.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი გორი, სოფელი სვენეთი | საქმის ნომერი | A22050742 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გორი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 66.14.20.282 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 4900.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/4 წილი, მდებარე: რაიონი გორი, სოფელი სვენეთი. მიწის ნაკვეთის საერთო ფართი შეადგენს 2037.00 კვ.მ-ს (დაუზუსტებელი), რომელზეც გაშენებულია ვაშლის ჯიშის ნარგავები და ნაწილობრივ შემოღობილია მავთულბადით. 2024 წლის 18 სექტემბერს შედგენილი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: ნაკვეთი სწორი რელიეფისაა. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, მთლიანი მიწის ნაკვეთის დაუზუსტებელი ფართობია: 2037.00 კვ.მ., საიდანაც რეალიზაციას ექვემდებარება 1/4 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!უძრავი ქონების რეგისტრაციასთან დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება ქონების შემძენს.საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში. |