ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ყვარლის რაიონი, სოფელი ჭიკაანი, ეროვნული სატყეო სააგენტოს საქმიანი ეზო | ქვეყანა | საქართველო | რაოდენობა | 1 | შტრიხ კოდი | 2000007162679 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 1500 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. |
მოკლე აღწერილობა | ექსპლუატაციაში ნამყოფი ხის მორის სახერხი ლენტური ხერხი, დანადგარს 1 ცალი შიდა წვის ძრავი, სახერხი პირის მამოძრავებელი 2 ცალი ლითონის თვალი მოხსნილ მდგომარეობაში, დამზადებულია კუსტარულად, აღენიშნება სხვადასხვა სახის დაზიანებები, მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |