ვაჭრობის ბიჯი : 225.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ფერი | შავი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2003 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ვარკეთილი-3, IV მ/რ მიმდებარედ, ნაკვეთი 14/430 (ჰუალინგ პლაზას მიმდებარე ტერიტორია) | განბაჟებული | - | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | BMW | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | საქმის ნომერი | A23125217 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 4500.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს ავტოსატრასპორტო საშუალებას BMW 645 CI -ს 2003 წ, სახელმწიფო ნომრით GN550GN. VIN:WBAEH73414B189092. ვიზუალური დათვალიერებით ავტომანქანას აღენიშნება ექსპლუატაციისათვის დამახასიათებელი მრავლობითი ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. ავტომანქანა არ იქოქება, ნაწილობრივ განკოპლექტებულია, სალონი არის დაბინძურებული და უკანა სავარძელზე დევს ავტომანქანის ზოგიერთი დეტალები. მძღოლის მხარეს კარის მინა ჩამტვრეულია და კარი მავთულით არის დამაგრებული სავარძელზე. დამტვრეულია უკანა მაშუქი და ორივე ბამპერი. მანქანას აქვს გასაღები. მოძრავი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ, აქტის მიხედვით: ავტომანქანის მძღოლის მხარის კარი მავთულით არის მიმაგრებული მძღოლის სავარძელზე, შესაბამისად ვერ ხერხდება საბარგულის გახსნა და დასურათება. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!!!ავტომანქანის რეგისტრაციის ან/და სხვა წარმოშობილი ხარჯი ეკისრება შემძენს.ყურადღება!!!!ავტომანქანა ნაწილობრივ განკოპლექტებულია. |