აღწერილობასარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს ავტოსატრასპორტო საშუალებას BMW 645 CI -ს 2003 წ, სახელმწიფო ნომრით GN550GN. VIN:WBAEH73414B189092. ვიზუალური დათვალიერებით ავტომანქანას აღენიშნება ექსპლუატაციისათვის დამახასიათებელი მრავლობითი ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. ავტომანქანა არ იქოქება, ნაწილობრივ განკოპლექტებულია, სალონი არის დაბინძურებული და
უკანა სავარძელზე დევს ავტომანქანის ზოგიერთი დეტალები. მძღოლის მხარეს კარის მინა ჩამტვრეულია და კარი მავთულით არის დამაგრებული სავარძელზე. დამტვრეულია უკანა მაშუქი და ორივე ბამპერი. მანქანას აქვს გასაღები.
მოძრავი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ, აქტის მიხედვით: ავტომანქანის მძღოლის მხარის კარი მავთულით არის მიმაგრებული მძღოლის სავარძელზე, შესაბამისად ვერ ხერხდება საბარგულის გახსნა და დასურათება.
პირობაყურადღება!!!ავტომანქანის რეგისტრაციის ან/და სხვა წარმოშობილი ხარჯი ეკისრება შემძენს.ყურადღება!!!!ავტომანქანა ნაწილობრივ განკოპლექტებულია.