გაყიდვის ფასი : 7260.0000 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 660 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: შპს საქართველოს მელიორაცია მისამართი: საქართველო, ქ. თბილისი, გ. გულუას ქუჩა N6 ტელეფონი: 971- |
ფერი | თეთრი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2014 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | ძრავის კუბატურა | 1.7 | საწვავის ტიპი | ბენზინი | მდგომარეობა | საშუალო | განბაჟებული | + | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | კარების რაოდენობა | 3 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | წითლანაძის ქუჩა N5 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | კონდიციონერი | - | ცენტრალური საკეტი | - | სავარძლების გათბობა | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Lada | მოდელი | Niva | ავტომობილის ტიპი | ჯიპი | წამყვანი თვლები | 4x4 | გადახდის პერიოდი | 15 | გარბენი | 146817 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 599090505 |
აღწერილობა | ავტომანქანა ტექნიკურად გამართულია, იქოქება და დადის, ექსპლუატაციაში ნამყოფი. საჭიროებს მცირედ სარემონტო სამუშაოებს. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601 |
მოკლე აღწერილობა | დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით - 595 559 859 ვახტანგ დოლიძე |
პირობა | აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. აუქციონში გამარჯვებულმა პრეტენდენტმა აუქციონის დასრულებიდან არაუგვიანეს 15 სამუშაო დღისა სრულად უნდა დაფაროს აუქციონში დაფიქსირებული სარეალიზაციო (საბოლოო) ფასი და მოახდინოს ავტოსატრანსპორტო საშუალების გადაფორმება, წინააღმდეგ შემთხვევაში აუქციონის შედეგები გამოცხადდება ბათილად. |